12 czerwca 2019 10:16 | Komunikaty | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Komunikat Wójta Gminy Ciechanów

KOMUNIKAT

W związku z informacją Rządowego Centrum Bezpieczeństwa z dnia 10 czerwca 2019 r. dotyczącą prognozowanych upałów i rekomendacjami dla samorządów Wójt Gminy Ciechanów apeluje do mieszkańców naszej gminy o rozważny i możliwie oszczędny pobór wody w celu utrzymania ciągłości działania sieci wodociągowych.

Prosimy o wykorzystywanie wody przede wszystkim do celów bytowych. Szczególnie apeluje o ograniczenie zużycia wody na inne cele, na przykład podlewanie trawników, ogrodów, napełnianie basenów ogrodowych, mycie samochodów zwłaszcza w godzinach zwiększonego poboru wody (tj. w godzinach rannych i popołudniowych).

Bardzo proszę o wyrozumiałość i zastosowanie się do komunikatu.

Wójt Gminy Ciechanów

/-/ Marek Kiwit