14 października 2020 12:59 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

INFORMACJA dla Mieszkańców ul. Tarasowej i Werandowej w Kargoszynie

Szanowni Mieszkańcy ul. Tarasowej i Werandowej w Kargoszynie,

Informujemy, że w związku z prowadzona inwestycją i braku możliwości odebrania odpadów komunalnych przez firmę PUK Sp. z o.o. spod Państwa posesji,  w dniach 15 i 16 października 2020r. firma PUK Sp. z o.o. odbierze zmieszane oraz selektywne odpady komunalne z kontenerów ustawionych na początku ulic Tarasowej i Werandowej.

Firma PUK Sp. z o.o. podstawi w dniu dzisiejszym czarne kontenery w ilości 4 szt., do których prosimy wrzucić odpady zmieszane, a odpady selektywne oraz wielkogabaryty prosimy postawić obok kontenerów. Firma PUK odbierze wszystkie zgromadzone odpady komunalne w w/w terminie. Pozostałe odbiory odpadów nastąpią zgodnie z ustalonymi harmonogramami odbioru selektywnych i zmieszanych odpadów komunalnych.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.