14 października 2020 11:11 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Ciechanów

Ciechanów, 14.10.2020 r.

Sz. P.

Na podstawie § 56 Uchwały Nr XLII/239/18 Rady Gminy Ciechanów w sprawie Statutu Gminy Ciechanów zwołuję posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Ciechanów w dniu 22.10.2020 r. o godz. 10.00 w lokalu Urzędu Gminy Ciechanów, ul. Fabryczna 8.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
  3. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ciechanów.
  4. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Ciechanów na rok 2020.
  5. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie  w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości.
  6. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie w sprawie obniżenia ceny skupu żyta dla celów wymiaru podatku rolnego na rok 2021.
  7. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie  opłaty od posiadania  psów .
  8. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie programu współpracy z organizacjami pozarządowymi działalności pożytku publicznego na rok 2021.
  9. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie ustalenia stawek opłat za zajęcie pasa drogowego.
  10. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie określenia zasad udzielania dotacji dla spółek wodnych, trybu postępowania i sposobu ich rozliczania.
  11. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie   wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właściciela nieruchomości.
  12. Sprawy różne.
  13. Zamknięcie obrad.