08 października 2020 14:21 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Informujemy, że wszelkie dokumenty, podania i wnioski można złożyć również przez wrzucenie ich do skrzynki podawczej umieszczonej przy biurze podawczym.

Informujemy, że wszelkie dokumenty, podania i wnioski można złożyć  również przez wrzucenie ich do skrzynki podawczej umieszczonej przy biurze podawczym.

Wnioski dostępne są na stronie urzędu pod adresem: https://bip.gminaciechanow.pl/cms/9767/formularze_do_pobrania

Wejście interesanta na teren urzędu będzie możliwy w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim telefonicznym umówieniu się z pracownikiem urzędu i z zachowaniem reżimu sanitarnego .

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju oraz powiększającą się liczbą przypadków kwarantanny osób z terenu gminy Ciechanów, mając na uwadze zdrowie pracowników urzędu i mieszkańców gminy zostaliśmy zmuszeni do podjęcia decyzji, że bezpośrednia obsługa interesanta odbywać się będzie wyłącznie przez biuro podawcze.