18 września 2020 08:39 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Ciechanów, 17.09.2020 r.

OP.0002.7.2020

Radni/Sołtysi/Wszyscy

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2019 r., poz. 506) – zwołuję XXII Sesję Rady Gminy Ciechanów w dniu 30 września 2020 r. /tj. środa/ w lokalu Urzędu Gminy Ciechanów,

ul. Fabryczna 8, na którą serdecznie zapraszam.

Początek obrad o godz. 10.00

Porządek obrad:

1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie quorum.
  2. Wnioski i uwagi do protokołów z poprzednich Sesji.
  3. Sprawozdanie z działalności międzysesyjnej Wójta.
  4. Wypowiedzi radnych gminy.
  5. Wypowiedzi i zapytania Sołtysów.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Ciechanów.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Ciechanów na rok 2020.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w gminie Ciechanów na rok szkolny 2020/2021.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Gminę Wiejską Ciechanów porozumienia  w celu kierowania mieszkańców Gminy Ciechanów do Środowiskowych Domów Samopomocy typu A i B prowadzonych przez Miasto Ciechanów.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zniesienia pomnika przyrody.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych i ustalenie jej przebiegu.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zaliczenia drogi do kategorii dróg gminnych i ustalenie jej przebiegu.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Wójta Gminy Ciechanów.
  14. Wolne wnioski i zapytania.
  15. Odpowiedzi na pytania i wnioski.
  16. Zamknięcie obrad.

Przewodniczący Rady Gminy