05 czerwca 2020 11:31 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji Planowania Budżetu i Rozwoju Gospodarczego Rady Gminy Ciechanów

Ciechanów, 02.06.2020 r.

Sz.P.

Na podstawie § 56 Uchwały Nr XLII/239/18 Rady Gminy Ciechanów w sprawie Statutu Gminy Ciechanów zwołuję posiedzenie Komisji Planowania Budżetu i Rozwoju Gospodarczego  Rady Gminy Ciechanów w dniu 09.06.2020 r. o godz. 9.00 w lokalu Urzędu Gminy Ciechanów, ul. Fabryczna 8.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
  3. Zapoznanie się ze sprawozdaniem z realizacji „Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii za 2019 rok”.
  4. Zapoznanie się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy, sprawozdania finansowego gminy oraz sprawozdania z wykonania planu finansowego Gminnej Biblioteki Publicznej z rok 2019.
  5. Zapoznanie się ze sprawozdaniem z realizacji Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Gminie Ciechanów oraz z działalności Gminnego Zespołu Interdyscyplinarnego za rok 2019.
  6. Zapoznanie się ze sprawozdaniem z realizacji Gminnego Programu Wspierania Rodziny za rok 2019.
  7. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej gminy Ciechanów.
  8. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej gminy Ciechanów na 2020 rok.
  9. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie przyjęcia ,,Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie gminy Ciechanów w 2020 roku.
  10. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż  nieruchomości gruntowej zabudowanej  oraz ustalenia wysokości bonifikaty.
  11. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność gminy nieruchomości gruntowej w miejscowości Kownaty Żędowe.
  1. Sprawy różne.
  2. Zamknięcie obrad.