04 czerwca 2020 08:23 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

„Mazowiecki e-bazarek"

Internetowa platforma dla lokalnych rolników

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do skorzystania z serwisu Mazowiecki e-bazarek, który umożliwia tworzenie krótkich łańcuchów dostaw pomiędzy producentami, a konsumentami. To również doskonała, bezpłatna promocja mazowieckich rolników, producentów regionalnej i ekologicznej żywności, usługodawców, twórców rękodzieła oraz kół gospodyń wiejskich.

Działalność serwisu to pomoc za pośrednictwem naszej instytucji mieszkańcom obszarów wiejskich w sprzedaży wytworzonych produktów i usług oraz realizacja hasła „CUDZE CHWALICIE, SWOJE POZNAJCIE”.

Wszelkie informacje dotyczące Mazowieckiego e-bazarku znajdziecie Państwo na stronie internetowej https://mazowieckiebazarek.pl

Ogłoszenia bezpłatne!

Na e-Bazarku można sprzedawać:

1. warzywa i owoce
  2. oleje i oliwy
  3. przetwory owocowo-warzywne
  4. miód i produkty pszczele
  5. napoje
  6. nabiał
  7. kwiaty/byliny/nasiona
  8. zboża
  9. mięso i wędliny
  10. pieczywo, produkty zbożowe
  11. ryby
  12. zioła
  13. drzewa i krzewy iglaste
  14. maszyny i urządzenia

W razie potrzeby można poszerzyć zakres sprzedaży o dodatkowe kategorie.