02 grudnia 2019 09:57 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

III TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA GMINY CIECHANÓW

1.12.2019 r. już po raz trzeci odbył się turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Ciechanów.  Turniej tradycyjnie odbył się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Ciechanów. Do rozgrywek zgłosiło się  49 miłośników szachów.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał sędzia Marian Rutkowski.

Rozegrano 7 rund w tempie 10 min w czterech kategoriach : do lat 8, do lat 11, do lat 17 z terenu Gminy Ciechanów oraz Open.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy. Dla najlepszych zawodników przygotowano puchary oraz nagrody rzeczowe.

Nagrody uczestnikom wręczył Pan Robert Malinowski Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Płońsku oraz Wójt Gminy Ciechanów Marek Kiwit.

Dziękujemy sponsorom Bankowi Spółdzielczemu w Płońsku oraz Panu Grzegorzowi Gulatowicz za wsparcie i pomoc przy organizacji turnieju.

Uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie podczas rozgrywek i zapraszamy za rok.

Zdjęcia: