29 kwietnia 2019 08:52 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w m. Ujazdówek

27 kwietnia 2019 roku odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Ujazdówku. Symboliczną wstęgę przeciął Wójt Gminy Ciechanów Marek Kiwit, Przewodniczący Rady Gminy Ciechanów Eugeniusz Olszewski oraz Gospodarz wsi Ujazdówek Radny i Sołtys Robert Truszczyński.  Poświecenia obiektu dokonał Ksiądz Kanonik Jan Jóźwiak – Proboszcz Parafii Matki Bożej Fatimskiej.

Otwarcie  świetlicy uświetnił występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Gumowie pod kierownictwem Pani Marty Cichosz.

Remont świetlicy został sfinansowany z budżetu gminy a wykonawcą był Pan Grzegorz Gulatowicz.

Ogromne gratulacje należą się  członkom KGW,, SAMI SWOI” z Ujazdówka, którzy włożyli ogromny trud w przygotowanie otwarcia oraz zaprezentowali swoje prace, którymi udekorowana była świetlica. Życzymy powiedzenia w rozwoju waszej małej społeczność i wielu sukcesów.