04 marca 2019 12:49 | Aktualności

Darmowy Program PIT

Urząd Gminy Ciechanów w efekcie  współpracy z Instytutem Wspierania Organizacji Pozarządowych oferuje podatnikom możliwość łatwego rozliczenia podatku dochodowego oraz wsparcia lokalnych organizacji pożytku publicznego za pomocą 1% PIT.

Zapraszamy wszystkich podatników z terenu Gminy Ciechanów do skorzystania ze specjalnie przygotowanego programu do rozliczeń podatkowych. Baner przekierowujący do programu znajduje się na bocznym panelu głównej strony Urzędu.

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie" prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych