16 sierpnia 2018 09:52 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Ciechanów 14.08.2018 r.

OP.033.4.2018

INFORMACJA

Dla oferentów o rozstrzygnięciu konkursu  na stanowiska : z produktami regionalnymi, handlowe oraz usługi rekreacyjno – rozrywkowe dla dzieci typu zabawki ,,Dmuchańce”.

W przeprowadzonym konkursie wpłynęły  oferty, złożone przez :Firmę HopaHop, Glinojeck  oferująca małe punkty gastronomiczne, rozrywkowe,  dmuchane zabawki – zjeżdżalnie i euro-bungee, Firmę Handlową ,,Władek” , m. Rypin,  oferująca małe punkty gastronomiczne oraz rozrywkowe oraz R .Dziliński, Rafał Dziliński , m. Ciechanów oferująca stoisko z produktami regionalnymi – nalewki.

W/W  Oferty spełniają wymagania postawione w ogłoszeniu, w związku z tym, w uzgodnionym z oferentem terminie zawarta zostanie stosowna umowa.

Konkurs na stanowiska z produktami (wyrobami) regionalnymi oraz stanowisko typu ,,lody” nie został rozstrzygnięty.

Wójt Gminy Ciechanów

Marek Kiwit