23 lipca 2018 13:44 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Zaproszenie na spotkanie NGO w gminie Ciechanów

ZAPROSZENIE

Federacja Mazowia wraz z Federacją ROSA zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe z powiatu ciechanowskiego na spotkanie „Poznajmy się!”, które odbędzie się w Ciechanowie, w Mazowieckim Ośrodku Wsparcia Ekonomii Społecznej, 25 lipca 2018 roku o godz. 17.00, Plac Kościuszki 7 lok. 5.

Celem spotkania jest wzajemna integracja, wymiana doświadczeń i wiedzy o możliwych źródłach finansowania działań, burza pomysłów nad wspólnymi projektami, ale także przestrzeń do rozmowy o trudnościach, z którymi mierzą się organizacje w powiecie ciechanowskim.

Wiosną i latem Federacja Mazowia odwiedzi większość powiatów województwa mazowieckiego. Chcemy poznać lokalne organizacje i zaprosić je do dołączenia do Federacji, ale także zachęcić do lokalnego sieciowania pokazując zalety takiej formy współpracy. W trakcie spotkania skupimy się na praktycznych aspektach działania w sieci.

Jesienią chcemy zaprosić wszystkie zainteresowane organizacje do udziału i współtworzenia programu XIV Mazowieckiego Forum Inicjatyw Pozarządowych – ogólnowojewódzkiego spotkania III sektora.

Federacja Mazowia to działająca nieprzerwanie od 2002 roku ogólnowojewódzka federacja organizacji pozarządowych. W ostatnich latach Federacja Mazowia realizowała szereg projektów, których głównym celem było wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Mazowszu poprzez wzmacnianie potencjału organizacji pozarządowych i zwiększanie zaangażowania mieszkańców w działalność obywatelską i społeczną.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na facebooku:

W przypadku pytań prosimy o kontakt: a.lau@mazowia.org.pl

Zadanie „Mazowia dla Mazowsza” jest dofinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.