Wójt przyjmuje interesantów w sprawach skarg i wniosków w każdy wtorek i piątek w godz. 8.00 - 10.00::Przewodniczący Rady Gminy Ciechanów pełni dyżur w każdy czwartek w godz. 8.00 - 14.00

Aktualności

29 marca 2018 11:11 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Informacja o dofinansowaniu na kocioł ekologiczny

Szanowni Państwo!

Wójt Gminy Ciechanów informuje, że termin naboru deklaracji badających zainteresowanie mieszkańców Gminy udziałem w projekcie pozwalającym na dofinansowanie wymiany urządzeń grzewczych zostaje przedłużony  do dnia 13.04.2018 r. W ramach projektu Gmina będzie ubiegała się o dofinansowanie w wysokości 80% netto kosztów kwalifikowanych na wymianę urządzeń grzewczych oraz zakupu i dostawy instalacji OZE:

  1. 1.   Kotły do dwustopniowego spalania drewna

Kotły te wykorzystują technikę dwustopniowego spalania – zgazowania drewna i następującej po nim pirolizie, czyli spaleniu powstałych gazów. Podstawowym paliwem jest sezonowane drewno opałowe. Proces zgazowania drewna pozwala w pełni wykorzystać energię zgromadzoną w paliwie oraz spełnić restrykcyjne parametry emisyjne. Moc kotła dobierana jest indywidualnie.

  1. 2.   Kotły na pellet

Nowoczesne,  ekologiczne kotły na pellet drzewny. Kotły w standardzie wyposażone są w zasobnik oraz automatyczny podajnik paliwa. Moc kotła dobierana jest indywidualnie.

  1. 3.   Kotły gazowe

Nowoczesne,  ekologiczne kotły spalające gaz. Moc kotła dobierana jest indywidualnie.

  1. 4.   Kotły na olej opałowy

Nowoczesne,  ekologiczne kotły spalające olej opałowy.  Moc kotła dobierana jest indywidualnie.

UWAGA!

Realizacja projektu uzależniona jest od uzyskania dofinansowania ze środków unijnych. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny w terminie  do 13.04.2018 r. złożyć w Urzędzie Gminy Ciechanów osobiście (pokój nr 15 ), od poniedziałku do piątku w godzinach 800 - 1600  wypełnioną deklarację uczestnictwa. Formularze deklaracji dostępne są w siedzibie Urzędu Gminy Ciechanów (pokój nr 15 ), na stronie internetowej www.gminaciechanow.pl oraz u Sołtysów.

Wszelkie informacje związane z projektem można uzyskać pod numerem telefonu 23-672-22-10 wew. 115.

 

Przeczytano: 665 razy.| Wydrukuj|Do góry