18 sierpnia 2016 12:07 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

INFORMACJA dla oferentów o rozstrzygnięciu konkursu

Ciechanów 18.08.2016 r.

OP.033.4.2016

INFORMACJA

Dla oferentów o rozstrzygnięciu konkursu  na stanowiska : z produktami regionalnymi, handlowe oraz usługi rekreacyjno – rozrywkowe dla dzieci typu zabawki ,,Dmuchańce”.

W przeprowadzonym konkursie wpłynęła jedna oferta, złożona przez Firmę Handlową ,,Władek” , m. Rypin,  oferująca małe punkty gastronomiczne oraz rozrywkowe oraz jedna oferta, złożona przez P.H.U Robert Brajewski, m. Ząbki, oferująca dmuchane zabawki – zjeżdżalnie oraz euro-bungee. W/W  Oferty spełniają wymagania postawione w ogłoszeniu w związku z tym, w uzgodnionym z oferentem terminie zawarta zostanie stosowna umowa.

Wójt Gminy Ciechanów

Marek Kiwit