28 marca 2018 12:04 | Aktualności

Warsztaty Wielkanocne w SP w Chotumiu

W dniu dzisiejszym uczniowie wraz z nauczycielami Szkoły Podstawowej w Chotumiu wzięli udział w warsztatach z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci mogły pochwalić się kreatywnością i wspólnie stworzyć koszyczki wielkanocne, zajączki i kolorowe pisanki. W warsztatach uczestniczył wójt Gminy Marek Kiwit oraz pani dyrektor Mirosława Ryszkowska. Pan Wójt pochwalił prace artystyczne dzieci, które z pewnością będą się pięknie prezentować na stołach wielkanocnych. Na zkończenie spotkania złożył wszystkim obecnym życzenia zdrowych i pogodnych Świąt oraz mokrego Śmigusa-Dyngusa.

Zdjęcia: