23 lutego 2018 12:56 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Sprostowanie do ogłoszonego otwartego naboru partnera w celu wspólnej realizacji projektu

23.02.2018 r.

SPROSTOWANIE
DO OGŁOSZONEGO OTWARTEGO NABORU PARTNERA W CELU
WSPÓLNEJ REALIZACJI PROJEKTU

Gmina Ciechanów uprzejmie informuje, że na skutek oczywistej pomyłki pisarskiej zmuszona jest zamieścić sprostowanie tekstu w punkcie VII - termin składania ofert ogłoszonego „ Otwartego naboru partnera w celu wspólnej realizacji projektu”.
Poprawny zapis punktu VII tj. „termin składania ofert” brzmi:
Oferty w formacie doc., pdf, należy przesłać do dnia 12 marca 2018 r., do godz. 14.00 na adres: urzad@gminaciechanow.pl lub gops_ciechanow1@o2.pl. Odpowiedź na ogłoszony nabór można również złożyć pisemnie, osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy w Ciechanowie, ul. Fabryczna 8, 06-400 Ciechanów w powyższym terminie lub w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, parter, pok. nr. 8 lub 4.

Wójt Gminy

/-/ Marek Kiwit