11 sierpnia 2017 15:27 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Ciechanów 11.08.2017 r.

OP.033.3.2017

INFORMACJA

Dla oferentów o rozstrzygnięciu konkursu  na stanowiska : z produktami regionalnymi, handlowe oraz usługi rekreacyjno – rozrywkowe dla dzieci typu zabawki ,,Dmuchańce”.

W przeprowadzonym konkursie wpłynęły  oferty, złożone przez :Firmę ,,Pszczółka” Wioleta Kałoska , m. Wiązowna,  oferująca małe punkty gastronomiczne, rozrywkowe,  dmuchane zabawki – zjeżdżalnie i euro-bungee oraz Sadowski Sp. z o.o, m. Ciechanów oferująca stoisko z lodami.

W/W  Oferty spełniają wymagania postawione w ogłoszeniu w związku z tym, w uzgodnionym z oferentem terminie zawarta zostanie stosowna umowa.

Konkurs na stanowiska z produktami (wyrobami) regionalnymi oraz stanowisko typu ,,Zakręcony Ziemniak” nie został rozstrzygnięty.

Wójt Gminy Ciechanów

Marek Kiwit