19 lipca 2017 11:05 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Zaproszenie na wspólne posiedzenie Komisji Rady Gminy.

Ciechanów, 14.07.2017r.

Na podstawie § 71 Uchwały Nr IV/37/2003 w sprawie Statutu Gminy Ciechanów  z późn. zm. zwołuję wspólne  posiedzenie Komisji Planowania Budżetu i Finansów, Komisji Zdrowia, Spraw Socjalnych, Kultury i Oświaty oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego Rady Gminy Ciechanów w dniu 21 lipca 2017 roku o godz. 13.00 w lokalu Urzędu Gminy Ciechanów, ul. Fabryczna 8.

Porządek obrad:

1. Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie quorum.
  2. Przyjęcie porządku dziennego obrad.
  3. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Ciechanów.
  4. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej gminy Ciechanów na 2017 rok.
  5. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie wyboru metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi z nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy oraz ustalenia stawki takiej opłaty.
  6. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie Regulaminu wynagradzania nauczycieli i dyrektorów szkół.
  7. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie na własność gminy nieruchomości gruntowej w miejscowości Chruszczewo.
  8. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy w miejscowości Mieszki – Atle.
  9. Zapoznanie się z projektem uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, wpisanej do rejestru zabytków oraz ustalenia wysokości bonifikaty.
  10. Sprawy różne.
  11. Zamknięcie obrad.