09 grudnia 2016 10:33 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

INFORMACJA

W związku z wejściem w życie z dniem 1 października 2016 roku ustawy z dnia 5 września 2016 roku o szczególnych zasadach rozliczeń podatku od towarów i usług (centralizacja VAT jednostek budżetowych jednostek samorządu terytorialnego) wszystkie umowy i faktury obowiązujące od 1 stycznia 2017 roku muszą być dostosowane do wymogów określonych przepisami prawa.

Oznacza to, że wszystkie umowy/faktury winny być zawarte/wystawione z/na Gminą Ciechanów, ul. Fabryczna 8 z nr NIP 566-18-92-908 a jednostki organizacyjne (Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół , Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Publiczne Gimnazjum , Szkoły Podstawowe i Urząd Gminy wraz z adresem będą płatnikami/odbiorcami czy wystawcami,   bez nr NIP tej jednostki w celu prawidłowej identyfikacji).