09 listopada 2016 10:27 | Aktualności | Źródło: Urząd Gminy Ciechanów

Zaproszenie na konferencję na temat Odnawialne źródła energii na obszarach wiejskich,

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Oddział Poświętne w Płońsku

zaprasza na konferencję na temat
„Odnawialne źródła energii na obszarach wiejskich”,

która odbędzie się 25 listopada 2016 r.

Uczestnicy spotkania będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat praktycznego i racjonalnego wykorzystania odnawialnych źródeł energii, uwarunkowań prawnych oraz źródeł ich finansowania. Konferencja daje szansę spotkania i dyskusji z doświadczonymi reprezentantami środowisk naukowych, agend rządowych, instytucji i firm zajmujących się tematyką OZE. Adresatami piętnastej już konferencji, promującej wykorzystanie alternatywnych źródeł energii są rolnicy, mieszkańcy obszarów wiejskich, a także młodzież szkolna, doradcy rolniczy, przedstawiciele samorządów lokalnych oraz przedsiębiorcy i inwestorzy.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje: Krzysztof Lech, Dorota Paluch – 23/663 07 13, e-mail: dorota.paluch@modr.mazowsze.pl